Айран Турецький Onur 200 мл

Головна \ Наша продукция \ Айран Турецький Onur 200 мл

Айран – це кисломолочний напій, який користується великою популярністю на Кавказі, Балканах та країнах Середньої Азії. І тепер його можна спробувати і в Україні.

Айран ТМ «Онур» виготовляється з натурального українського молока за турецьким рецептом. Мабуть, ні один сучасний напій не зрівняється в корисних властивостях з айраном, оскільки в його складі є калій, магній, залізо, цинк, йод, а також вітаміни А,В,С,Д,Н,РР.

Регулярне вживання айрану зміцнює імунітет, покращує травлення, нормалізує мікрофлору кішківника, відновлює водно-сольовий баланс в організмі. Тому ідеально підійде для регуляції ваги, після прийому антибіотиків, при похміллі та щедрому застіллі.

3_0 4545454545454.jpg

Також, користь його в здатності зміцнювати нервову систему, покращувати роботу серця, сосудів, органів дихання. Незамінним є айран під час літньої спеки, так як добре втамовує спрагу.

Айран чудово смакує як самостійний напій. Його також беруть за основу для холодних супів, соусів, маринадів. Він чудово поєднується з пряними травами та фруктами.

Айран Турецький ТМ «Онур» не містить консервантів та інших хімічних добавок, тому його рекомендовано всім без винятку.

Наша продукція пройшла суворий санітарно-гігієнічний контроль та впевнено зарекомендувала себе на українському ринку. Спробуйте унікальний турецький Ayran TM Onur, і ви будете задоволені  природним смаком та високою якістю цього напою.

Смачного!

 
Пропозиція для оптових покупців

Компанія «Арьяка» співпрацює з багатьма супермаркетами у Києві та інших містах України.

Зацікавились? Маєте питання?
Залиште заявку
Более подробную информацию Вы можете получить заполнив форму, либо по телефонам: